Star Wars: Battlefront 2 hrozí, že se stane Pay2Win titulem. Balík herní měny až za sto euro

Kontroverze kolem lootboxů ve Star Wars: Battlefront 2 zůstává v herní komunitě stále žhavým tématem. Popis produktu na internetovém obchodu Amazon nyní prozradil, kolik bude herní měna, takzvané krystaly, vlastně stát. 

Dosud jsou známy ceny pro verzi na Xbox One, dá se však předpokládat, že na PC a Playstation 4 budou podobné. Za nejdražší balíček, který obsahuje 12 000 krystalů, zaplatíte sto euro, tedy přibližně 2600 Kč.

Kolik bude stát herní měna ve Star Wars: Battlefront 2

  • 500 krystalů – 4,99 EUR
  • 1000 krystalů – 9,99 EUR
  • 2100 krystalů – 19,99 EUR
  • 4400 krystalů – 39,99 EUR
  • 12 000 krystalů – 99,99 EUR

Star Wars: Battlefront 2 čelí pořádné kritice

Zatím není známo, kolik krystalů bude ve Star Wars: Battlefront 2 stát jeden lootbox. Hráči se k nim přitom dostanou nejen nákupem za skutečné peníze, ale bude je moct získat rovněž úspěchy v multiplayerových partiích.

Na druhé straně se však prakticky veškerý postup ve hře bude odehrávat právě přes lootboxy. Ty nenabídnou jen kosmetické předměty, ale také zbraně, vybavení a další schopnosti.

Kritici tohoto systému se obávají, že se ze Star Wars: Battlefront 2 stane Pay2Win záležitost, ve které platící hráči získají až příliš velkou výhodu oproti těm, kteří platit nechtějí.

V zásadě by na tom nebylo nic špatného – podobných her je k mání spousta. Na rozdíl od nich ale Star Wars: Battlefront 2 nepatří do ranku bezplatně hratelných titulů, ale jde o hru, kterou si budete muset zprvu koupit za plnou cenu.

Star Wars: Battlefront 2 vychází 17. listopadu na PC, Playstation 4 a Xbox One. Zdá se, že Electronic Arts se rozhodlo hru pořádně podojit a u hráčů to nebude mít zrovna jednoduché.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na