Co nabídne Origin Access do konce roku? Mimo jiné Mass Effect: Andromeda

Na co se mohou předplatitelé služeb Origin Access a EA Access těšit od října až do konce tohoto roku? Electronic Arts zveřejnili podrobný seznam plných her a demoverzí, které si užijete.

Největším příslibem je kompletní verze Mass Effect: Andromeda, ovšem zatím bez blíže upřesněného data. Kromě toho budou k dispozici různé trial verze, které nabídnou ještě před vydáním samotných očekávaných hitů několik hodin hraní.

Podzimní hity si vyzkoušíte s týdenním předstihem

Takzvaných Play First trialů se dočká jak Need for Speed Payback, tak Star Wars: Battlefront 2. Zkušební verze jsou obvykle k mání už týden před vydáním samotných her.

Pouze pro majitele Xbox One a předplatného EA Accessu bude k dispozici trial pro konzolový port The Sims 4 a kompletní titul Dead Space 3.

Kromě zkušebních verzí her a titulů, které si v rámci předplatného můžete zahrát v plné parádě, nabízejí služby také různé slevy. Předplatné stojí 3,99 EUR měsíčně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na