Mikrotransakce nejsou všechno. Chystaná akce God of War na ně kašle ve prospěch herního zážitku

Je skvělé zjistit, že ne všichni herní tvůrci propadli představě snadno vydělaných peněz v podobě mikrotransakcí ve hrách, které si normálně koupíte. Bohužel jich je stále méně a o to větší zájem budí ty, které do vod prodeje nejrůznějších kosmetických, ale i pro hru důležitých doplňků, nevstoupí.

Jednou z těchto her, které se mikrotransakcí dobrovolně vzdávají, je chystaný God of War. Na tuto skutečnost přitom autoři sami nijak neupozorňovali. Jeden z fanoušků si však v posledních prezentacích všiml něčeho, co mu připomínalo měnu, a hned se začal podezíravě ptát, jak to God of War bude mít s in-game prodejem.

Od šéfa vývoje Cory Balroga se mu dostalo odpovědi, že God of War v žádném případě mikrotransakce obsahovat nebude. Společnost Sony zkrátka ví, jak si získat přízeň hráčů. Jistě, prodejem oblečků pro Kratose by jistě vydělala nějaký ten milion dolarů navíc, ale zároveň by proti sobě poštvala veřejné mínění jako se to pravidelně daří například Electronic Arts.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Raze
Host
Raze

Tak u Kratose se vyvojáří bát nemusí, že by jim nic nevydělal. Myslím, že čtyřku si žádný fanoušek God of War série ujít nenechá. A možná osloví i hráče, kteří dřív God of War hry nehráli