Zaklínač Geralt z Rivie neřekl poslední slovo. Ještě letos se objeví v nové hře

Vývojářské studio CD Projekt sice příběh o Geraltovi z Rivie uzavřelo prostřednictvím hry Zaklínač 3: Divoký hon, respektive dvěma dalšími přídavky, ale to ještě neznamená, že bělovlasý hrdina upadne v zapomnění.

Podle komunitního manažera Marcina Momota se Geralt ještě letos objeví v nové hře. “Jak by se vám líbilo, kdyby Geralt opustil sérii o Zaklínačovi, aby se v tomto roce objevil v nové hře?” ptá se Momot ve svém tweetu. Pochopitelně neprozradil, co za hru to bude, ovšem je pravděpodobné, že půjde o Soul Calibur 6 od společnosti Namco Bandai. Tato japonská společnost se starala o distribuci fyzických kopií Zaklínače 3 a CD Projekt s ní tedy udržuje úzké vztahy.

V Soul Caliburu se navíc tradičně objevují nejrůznější postavy a Geralt by se v této bojovce vyjímal více než dobře. Do boje by pochopitelně vyrazila s oběma svými meči.

Další hrou, do které by Geralt dobře pasoval, je Monster Hunter: World. Tento titul sice vyšel už v lednu, ale pouze na konzolích. Na PC verzi se stále čeká a bylo by stylové jí podpořit zařazením známého hrdiny. Vždyť jeho posláním je lovit monstra.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
George
Host
George

Souhlas s Rose.

Rose
Host
Rose

Souhlas s Reaper.

Reaper
Host
Reaper

Souhlas s Raze.

Raze
Host
Raze

Geralt a v japonské hře? Bez urážky, ale vůbec by tam neseděl. Spíš by mu to mohlo uškodit.