MMO akce The Invitation sází na hráče coby zadavatele úkolů a fantastickou grafiku

Německé vývojářské studio tool1 oznámilo novou akci The Invitation, které ambice rozhodně nechybějí. V této “PvX-MMO střílečce” je maximální důraz kladen na interakci mezi hráči. Ta jde dokonce tak daleko, že hráči budou moct sami vytvářet questy.

Z toho všeho má vzejít dynamická hratelnost v neustále se měnícím otevřeném světě, který je díky Unreal enginu a živoucímu designu krajiny vizuálně skutečně opulentní.

V roce 2081 se hráči ocitnou v rozpadající se krajině východní Evropy. Na apokalypse nemá tentokrát kupodivu vinu světová nebo atomová válka. Lidstvo bylo kontaktováno pokročilou mimozemskou civilizací a od té doby je navázáno na mezihvězdnou dopravní síť. Většina obyvatel země tak od té doby žije v moderních metropolích a vychutnává si výhody tohoto pozvání (anglicky Invitation).

Někteří lidé ale zůstali a nyní podle vlastních zákonů bojují o kořist a důležitá stanoviště jako továrny nebo výpočetní centra, zatímco po okolí se pohybují nepřátelští mimozemšťani a další protivníci.

The Invitation se hraje z pohledu první osoby a na silně připomíná “loot-shootery” typu Destiny 2. Hra ale chce nabídnout přeci jen více prvků.

Hlavní zvláštností bude jistě dynamický systém questů. Všude v otevřeném světě se objevují eventy a zakázky, například boje proti emzákům a banditům. Jako odměnu za tyto úkoly dostanete kořist.

Vzhledem k tomu, že se The Invitation popisuje jako “PvX hra”, může se stát, že se k boji připojí ještě další nepřátelé. Mise tak může začít jako boj proti počítačem řízeným mimozemšťanům a skončit coby bitva proti dalším hráčům.

Samotní hráči The Invitation se mohou rozhodnout zadat úkol ostatním. Ať už jde o atentáty, nouzová volání, pozvání k přepadům – možností je mnoho. Nastavit je ale třeba také odměnu.

Datum vydání The Invitation zatím není známo, ale v květnu 2021 by měla proběhnout první testovací fáze.

The Invitation – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na