MMO Chronicles of Elyria odsunuto daleko do budoucnosti

Na vydání sandboxového MMO titulu Chronicles of Elyria si budeme muset počkat déle než se dosud zdálo. Ještě v loňském roce tvůrci počítali s vydáním koncem roku 2017, z toho ale určitě nic nebude. Poslední zprávy z vývojářského týmu Soulbound Studios mluví o tom, že vývoj nepokračuje tak rychle, jak se na začátku počítalo.

Mnoho z plánovaného obsahu už je sice implementováno, ale tvůrci potřebují zkrátka více času, aby Chronicles of Elyria mohli dostat do takové podoby, v jaké ho chtějí mít. Z toho důvodu došlo k překopání jízdního řádu celého vývoje, tzv. roadmapy.

Alfa v roce 2018, vydání nejdříve 2019

Podle tohoto plánu má v prvním čtvrtletí roku 2018 vyjít první alfaverze, která bude následována druhou alfaverzí koncem roku. S betaverzí se nepočítá před pololetím roku 2019 a plná verze nevyjde dříve než v druhé polovině roku 2019. Konkrétní termíny zatím nejsou známy a leccos tak ještě může doznat změn, pochopitelně spíše v neprospěch hráčů, tedy další možné odložení, protože plány na vydání hotové verze jsou dosti vachrlaté.

Podívat se můžete alespoň na nové video, které vám ukáže gameplay scény z aktuální verze Chronicles of Elyria.

https://www.youtube.com/watch?v=he0RkjpUDa4

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na