Uzavřený betatest Escape from Tarkov startuje. Jak se do něj dostat?

Survival střílečka Escape from Tarkov vstoupila 27. července do uzavřeného betatestu. Díky tomu má nyní mnohem více hráčů možnost si tuto atraktivní online akci od ruských vývojářů z Battlestate Games vyzkoušet. Prozradíme, jak se do bety dostat a co na vás ve hře čeká.

Uzavřený betatest už začal. Pro hráče, kteří se podíleli na alfatestu, je přechod plynulý. Nováčci se musí obrnit trochou trpělivosti, protože tvůrci udělují klíče do bety nárazově. Nikdo by však neměl čekat déle než jeden týden. Kdo dostane přístup k betaverzi, může rovnou hrát.

Kdo dostane přístup do bety?

Pro garantovaný přístup do alfaverze Escape from Tarkov si hráči museli předobjednat limitovanou edici hry Edge of Darkness, která přišla na tučných 110 EUR. Vstup do bety je o poznání lacinější, ale zadarmo to také nebude. Účastnit se mohou všichni hráči, kteří si hru předobjednali. Tedy i ti, kteří si objednali standardní edici za 42 EUR.

Co se mění v porovnání s alfou?

Autoři mluví o značném počtu updatů. Kromě jiného přibyla v podobě Shoreline nová mapa, která už je celkově čtvrtá a dosud největší. Na prozkoumání čeká mnoho budov, opuštěné sídliště, dlouhé plážové úseky a menší lesíky.

Novou funkcí je možnost pojištění předmětů. Pokud některou ze svých věcí v průběhu raidu ztratíte a nikdo ji nevezme, stoupá s pojištěním šance, že ji znovu získáte. Novinkou je také obecný chat, prostřednictvím kterého můžete například hledat spoluhráče na raid.

Nový ekonomický systém směny reguluje dostupné zbraně na výměnu a jejich cenu na bázi obliby a vzácnosti. Kromě jiného se můžete těšit na nové zbraně jako MP5 a části zbraní. Nechybí ani obchodník se západní měnou a vybavením.

Nový trailer Escape from Tarkov

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na