MMORPG New World ukazuje opět o něco více

Foto: Amazon

Amazon se snaží výraznou stopou proniknout do světa videoher, ale ani přes veliký rozpočet se jim to zatím příliš nedaří. Jejich první hra Crucible skončila naprostým fiaskem. Po jejím vydání o ni prostě byl nízký zájem a těch pár hráčů které si získala brzy odešli jinam. Pak se vrátila do beta fáze a po chvilce to raději celé skrečovali.

Jejich nejzajímavější projekt je už také u ledu. Mělo se jednat o nové MMO ze světa Pána Prstenu a podpořit tak chystaný seriál. Kvůli handrkování ohledně práv a možností které jim umožňovali to raději zrušili v samotném začátku, což je za mě veliká škoda.

Do třetice všeho nejlepšího bude snad MMORPG New World. Dle původního plánu měla být hra již venku, ale kvůli odkladu tomu tak zatím není, ale alespoň nám vývojáři poskytli nové video, které odhaluje o něco více z herního světa a soubojů.

Ani nevím proč, ale hře New World nějakým záhadným způsobem věřím a doufám, že se tohle Amazonu povede, aby nad vývojem her nezanevřel. Zatím dle dostupných informací to rozhodně působí velmi zajímavě a přináší svěží vítr do tohoto žánru podobně jako The Elder Scrolls Online.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na