Nacisté pořád vyhrávají, stěžují si hráči Call of Duty: WW2

Ve hře Call of Duty: WW2 slaví premiéru nový herní mód, který je velmi zajímavý na papíře, ale v multiplayerové betaverzi narazil na silný odpor hráčů. Nelíbí se jim, že nacisté v této variantě hry neustále vítězí.

The Centrist je velmi zvláštní mód, který se v podobných hrách dosud neobjevil. Hráči na straně spojenců musí prostřednictvím konverzace odhalit nacisty. S každým protivníkem je třeba vést dialogovou minihru postavenou na logice a koherenci vyjádření. Pokud coby spojenec dokážete nacistu odhalit, je tento ze hry odstraněn. Možná je ale i druhá varianta, tedy že nacisté spojence přetáhnou na svou stranu nebo ho rovnou zastřelí.

Podle autorů je to skvělé

Tento herní mód u hráčů docela narazil, což je pravděpodobně dáno tím, že na přímočarou střílečku z druhé světové války, kterou Call of Duty: WW2 je, představuje něco neobvyklého. Druhou věcí však je, že nacisté mají více možností, jak dosáhnout vítězství a hráči mají pocit, že na straně spojenců není možné vyhrát.

Podle společnosti Activision je ale vše v nejlepším pořádku. Tento mód prý funguje přesně tak, jak fungovat má a hráči by mu měli dát šanci, aby se rozvinul. Nevypadá to tedy, že by byl z hotové hry na základě ohlasů testerů vyškrtnut. Naopak, autoři v něm vidí velkou budoucnost. Zda bude ale opravdu tak skvělá, ve výsledku stejně rozhodnou hráči samotní tím, jak moc ho budou hrát.

Pokud nepatříte mezi šťastlivce, kteří Call of Duty: WW2 už mohou testovat, zahrajete si The Centrist a další módy už 3. listopadu, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Werdugo
Host
Werdugo

The Centrist?Nic takového tam Není?