Něco se nepovedlo? Kingdom Come: Deliverance dostane v den vydání 23 GB opravných dat

Pokud si myslíte, že si 13. února koupíte Kingdom Come: Deliverance, nainstalujete a začnete hrát, jste na omylu. Čeká vás totiž ještě stahování takzvaného Day One patche, tedy nejrůznějších oprav a vylepšení, které autoři už nestihli zakomponovat do prodejní verze.

Tento balíček dat v případě Kingdom Come: Deliverance bude mít úctyhodných 23 GB, což i se silným internetovým připojením chvíli potrvá. Informace se vztahuje na Playstation 4 verzi, na PC a Xbox One to však bude velmi podobné.

Patch by měl přinést vylepšení dialogových animací, vyřešit nějaké problémy v herních úkolech a nabídnout lepší vyvážení zkušeností, peněz, zbraní a výzbroje. Vylepšení se dočká také lukostřelba v plíživém módu.

Prodejní verze Kingdom Come: Deliverance není zcela dokončená

Vývojářské studio Warhorse velikost opravy vysvětluje tím, že na Kingdom Come: Deliverance chtělo ještě dále pracovat, ale hra už zkrátka musela být odevzdána, aby se stihla prodávat k vytýčenému termínu. To není úplně pozitivní zpráva, na druhou stranu se autoři podle producenta hry Martina Klímy snažili co možná nejvíce svých záměrů napasovat alespoň do Day One patche.

Velikost patche je daná také tím, že herní data Kingdom Come: Deliverance jsou rozdělená do vícero 2 GB balíků. Pokud chcete opravit byť jen část jednoho z těchto balíků, třeba jen 20 MB, musíte stejně přehrát celý balík a tedy stáhnout opět 2 GB.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dusan
Host
Dusan

Proč někdo vypustí nedodělanou hru…vsechno jen kvuli peněz..mrdky

Shabydan
Host
Shabydan

Prosil bych zdroj téhle zprávy, protože nemohu najít žádný jiný článek nebo přispěvek o téhle zprávě

carramba66
Host
carramba66

Tohle už se ví cca 3 týdny, ne-li déle. Mluvili o tom v nějakých otázkách odpovědích. Stačí sledovat dění kolem hry.
Mezi hráči už se o tom ale šuškalo někdy v polovině 2016, že je to jedna z možností vydání hry.