Nedaří se vám v Call of Duty: WW2? Alexa vám prozradí, zda hrajete špatně a co zlepšit

Multiplayerové hry občas dokáží pěkně frustrovat. Hrajete jednu partii Call of Duty: WW2 za druhou a neustále prohráváte, aniž byste věděli, co vlastně děláte špatně nebo proč jsou ostatní o tolik lepší? Potom vám může pomoct Alexa od Amazonu, která má ambice stát se vaším koučem v Call of Duty: WW2.

Aktuálně je ve fázi betaverze aplikace Call of Duty Skill určená práva pro systém Alexa, která dokáže analyzovat data z každé partie Call of Duty: WW2 a následně prozradit, co děláte špatně a co byste mohli zlepšit.

Podle společnosti Activision dokáže aplikace analyzovat více než 20 různých faktorů a poskytnout 250 000 odlišných odpovědí ke statistikám, a to na 2500 různých otázek. Aplikace vám dá personalizované tipy v různých módech a dokonce konkrétně k vašemu chování ve hře. Aby fungovala, je třeba jí dát hlasový příkaz.

Nová aplikace pro Alexu ale nemusí sloužit jen jako hlasový kouč. Kdo něco takového nepotřebuje, třeba využije alespoň její vlastnosti v podobě upozorňování na nové updaty v Call of Duty: WW2.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na