Hráči Need for Speed: Payback se dočkají svobodného pohybu po městě

Na počátku nového roku oznámila společnost Electronic Arts bezplatné vylepšení závodní hry Need for Speed: Payback. Hráči se tak mohou začít těšit na takzvaný online free-roam mód, který umožní svobodný pohyb po městě, aniž byste museli plnit mise nebo eventy.

Tuto možnost už si hráči Need for Speed: Payback (recenze) přáli při uvedení hry a jak se zdá, autoři se jim jejich přání rozhodli splnit. Možná ve snaze alespoň trochu podpořit nevalný úspěch titulu, který platí za jeden z nejhorších ve slavné závodní sérii.

Zatím není známo, kdy přesně se rozšíření dočkáme, EA uvádí pouze rok 2018, tak snad nebude třeba čekat do jeho konce. Jisté je to, že freeroamový mód bude k dispozici zdarma.

Není to poprvé, co fanoušci hry dostanou přídavek zdarma. V prosinci vyšlo DLC Speedcross, které je sice zpoplatněné, ale všichni hráči se dočkali Drift-Runs a rozšířeného vozového parku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na