Need for Speed Payback dostane auta zdarma a zpoplatněný příběhový obsah

Už zítra 19. prosince uvolní společnost Electronic Arts spoustu nového obsahu pro svou nedávno vydanou závodní hru Need for Speed: Payback. Část obsahu bude k dispozici zdarma.

Jak uvádí EA na oficiálních stránkách hry, čeká na hráče nový mód se 16 eventy, čerstvá auta a spousta zajímavých prvků.

Nový mód nese název Speedcross a dostanete se k němu pouze tak, že si ho koupíte samostatně, případně ho získáte v rámci drahé Deluxe edice Need for Speed: Payback. Součástí módu jsou i dvě nová vozidla Mini Cooper Countryman a Infinity Q60 S. V sérii Speedcross budete coby Mac nastupovat proti řidičům z celého světa a podíváte se přitom do měst jako Bayview, Rockport a Olympic City. Celkem 16 eventů je rozděleno do 4 zón a cílem je pokořit šampiona The Barracuda.

Nová auta a multiplayerové driftování

Hráči se nicméně mohou těšit i na bezplatný update, který přinese nová vozidla. Jde o Mazda RX-7 Spirit R, Volvo 242DL, Volvo Amazon P130, Plymouth Barracuda, Nissan Skyline 2000 GTR a BMW M3 Evolution II E30. Ta by se do hry měla dostat postupně v příštích týdnech, a to od 19. prosince. Ve hře je budete nalézat rozmístěná na různých místech. Poté už budou k mání u obchodníků.

Novinkou bude také mód Drift Run, který je multiplayerovou alternativou Drift Trialu z příběhové kampaně. Hráči se mohou těšit také na podporu volantů Logitech G29 a Logitech G920.

Need for Speed: Payback – Speedcross

https://www.youtube.com/watch?v=MzADhQLHVt8

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na