Oblíbená multiplayerová akce Overwatch se až do ledna prodává za polovic

V herním průmyslu se obecně zlevňuje hodně a většinou i rychle, neplatí to ale o velmi oblíbených hrách, které fungují řadu let a klidně si po celou dobu drží plnou cenu. Příkladem může být třeba Grand Theft Auto 5 nebo právě Overwatch.

Blizzard však čas od času udělá krátkodobou slevu, kdy je jeho hry možné koupit za příznivější cenu. Tentokrát se dostalo právě na online akci Overwatch, kterou hrají miliony lidí. Až do 2. ledna 2018 můžete hru koupit za polovinu ceny. Standardní edice tak na Battle.netu vyjde na 19,99 eur, zatímco za edici Game of the Year zaplatíte 29,99 eur.

Na leden plánuje Blizzard první sezónu takzvané Overwatch League a spoustu vylepšení, mimo jiné v oblasti matchmakingu, tedy propojování hráčů odpovídajících zkušeností, ale také ve věci potírání takzvaných toxických hráčů, kteří kazí hru ostatním. Není tedy vůbec špatný okamžik do tohoto, již nějakou dobu velmi rozjetého vlaku nastoupit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na