Need for Speed: Payback ukazuje na videu komplexní systém tuningu

Kdo miluje auta a stýská se mu po komplexních tuningových možnostech ze série Need for Speed: Underground, ať shlédne nový trailer k Need for Speed: Payback. Pokračování rebootu série z roku 2015 totiž podle všeho bude opět klást velký důraz na individualizaci bouráků.

Namísto pouhých “body kitů”, které upravují hned několik částí vozů najednou bude možné nastavovat každý díl individuálně. Týká se to jak optického, tak výkonnostního tuningu. Potřebné díly získáte buď v příslušném obchodě nebo vítězstvím v závodech, po kterých si lze vybrat odměnu.

Jako výzbroj v RPG

Výkonnostní tuning tak trochu připomíná mechanismy lootu v RPG hrách, protože jednotlivé díly zlepšují nebo naopak zhoršují hned několik vlastností aut zároveň. V celkem šesti kategoriích jako je převodovka, řídicí jednotka nebo výfuk existuje hned několik dílů rozdílných úrovní a od různých výrobců. Přebytečné díly lze recyklovat, což opět zvyšuje šanci na odemknutí lepších potřeb.

Hráči dostanou možnost vytvořit si vlastní fáro doslova z ničeho. Po světě Need for Speed: Payback se můžete jen tak projíždět, a když narazíte na příhodný vrak, odvléct ho do vlastní garáže a začít na něm pracovat.

Obrovské budou možnosti také u optického tuningu. Auta budou zářit různými neony, stejně jako jiskrami z výfuku při použití nitra.

Need for Speed: Payback vychází 7. listopadu 2017 pro PC, PS4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na