Take Two slibuje na příští rok novou velkou hru

V roce 2017 se vydavatelský dům Take Two držel relativně zkrátka a spíše sbíral plody svého bohatého produktového katalogu, jehož velká část vynáší i dlouho po prvotním vydání. Pouze sportovní série NBA a WWE dostaly své každoroční přírůstky.

O to zajímavější by měl být rok 2018. Pod značkou 2K chce společnost vydat hned dva velké tituly. Podle šéfa Take Two nás nečeká pouze vysoce očekávaný Red Dead Redemption 2, ale ještě druhý “obrovský nový titul”, jak Strauss Zelnick prohlásil v rozhovoru se serverem Gamesindustry.

Co tímto titulem mohl myslet? V úvahu přichází pokračování jedné z velkých řad 2K, mezi které patří zejména Borderlands, Mafia nebo Bioshock. Z těchto tří značek je nejpravděpodobnější Borderlands 3, o kterém se ví, že na něm vývojářské studio Gearbox již pracuje. Vyloučit ale nelze ani zcela novou značku. 2K by takovou potřebovala, protože už delší dobu s novým IP nepřišla.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na