Nejočekávanější hra sezóny je venku. Naplní Destiny 2 očekávání?

Přestože Destiny 2 oficiálně vychází až dnes, servery už běží od včerejška, takže šťastlivci, kteří si hru obstarali dříve, už mohou nerušeně hrát. Tato sci-fi střílečka je jednoznačně jednou z největších, ne-li tou vůbec největší událostí podzimní herní sezóny.

Zatímco majitelé Playstation 4 a Xbox One už mohou hrát, na PC verzi je třeba si počkat až do 24. října 2017. Obě konzolové verze už jsou v prodeji.

Méně příběhových misí a mikrotransakce

Do pokračování oblíbené on-line akce Destiny vkládají hráči značná očekávání, která se ani tak zkušenému studiu, jakým je Bungie, jistě nenaplňovala snadno. Naposledy se například objevila zpráva, že Destiny 2 bude obsahovat pouhých 17 příběhových misí, namísto 20 z prvního dílu. To se řadě hráčů nelíbí, ale zatím to nic neříká o skutečné kvalitě příběhu. Pokud budou mise komplexní a dobře propojené, není ani nižší číslo důvodem ke zklamání. Není také známo, kolik času jedna mise v průměru zabere. Může to být déle než v jedničce.

Na poslední chvíli se také potvrdila nemilá skutečnost, že i Destiny 2 bude obsahovat mikrotransakce, ve kterých se bude platit herním “stříbrem”. Doufejme, že zůstane pouze možnost nákupu kosmetických doplňků a že se ze hry nestane zástupce nechvalně proslulých pay2win her.

Destiny 2 – startovací trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na