Česká vesmírná akce Legends of Azulgar má obrovské ambice. Porazí Star Citizen?

Vesmírná akce s prvky RPG a strategie Legends of Azulgar od českého studia Lusorion Creatives rozhodně nepatří mezi nejočekávanější tituly. Ale možná je to chyba, protože ambice tvůrcům nechybí a zdá se, že je dokáží také realizovat.

Legends of Azulgar je v jádru vesmírná střílečka, tak trochu ve stylu slavného Freelancera nebo chystaného Star Citizen. Přestřelkami v kosmu to vše ale rozhodně nekončí, spíše začíná. Ve hře si budete v podrobném editoru moct sestavit vlastní vesmírné koráby, které vám pak pochopitelně více přirostou k srdci. Ve strategickém módu potom půjde komandovat celou letku vlastních stíhačů.

Konkurence pro Star Citizen

Jak už to tak v podobných hrách bývá, můžete si vybrat, zda se stanete žoldákem, těžařem či obchodníkem, případně nějakou kombinací toho všeho. Legends of Azulgar se logicky odehrává v otevřeném světě a seberealizaci tvůrci nechtějí klást větší překážky.

Celé to skutečně vypadá jako reakce na obří úspěch Star Citizen, který ještě nevyšel, ale na který už fanoušci přispěli miliardy korun. Zato Legends of Azulgar už si můžete zahrát a aspoň trochu zahnat chuť na neustále oddalovaný Star Citizen. A kdo ví, možná se s hrou spokojíte.

Legends of Azulgar si momentálně můžete koupit v předběžném přístupu na Steamu. Ale pozor, hra je stále v alfa verzi, a tak je třeba se smířit se značnými omezeními i různými chybami.

Legends of Azulgar – video

https://www.youtube.com/watch?v=-6dRsu_xOW8

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na