Vychází přídavek pro Battlefield 1 – ruský In the Name of the Tsar

Necelý rok po vydání Battlefieldu 1 se hra od studia DICE dočkala už druhého přídavku, přinejmenším pro majitele Premium Passu. Kdo si toto předplatné na rozšíření hry nepořídil, musí si počkat až dva týdny, kdy bude možné In the Name of the Tsar koupit samostatně.

Obsahem tohoto stažitelného DLC je šest nových map, přičemž mapa Lupkow Pass byla již součástí srpnového update hry. Nová dějiště se pochopitelně točí kolem východní fronty 1. světové války a Ruské revoluce. Hráči si zabojují také v metropolích jako je Caricyn (pozdější Stalingrad a dnešní Volgograd), a to na straně Bolševiků nebo coby člen Bílé armády. K tomu si připočtěte nové zbraně a válečné stroje jako je ruský bombardér Behemoth a husary coby novou třídu kavalérie.

Konečně perky v updatu

Přídavek váží slušných 8,43 GB. Kdo však disponuje jen původní hrou, musí si stáhnout ještě doprovodný update o velikosti 2,68 GB. Jeho součástí je také pěkná novinka a sice perky, které se v Battlefieldu 1 jmenují specializace. Ty se objevovaly už v předchozích dílech Battlefiledu, ale Battlefield 1 žádnou podobnou vlastnost dosud neměl.

Tři perky jsou k dispozici od začátku, ostatní je třeba si odemknout prostřednictvím výzev pro každou třídu. Například dosáhnout 10 headshotů nebo okamžitě oplatit smrt člena týmu.

Další rozšíření – Turning Tides – má vyjít koncem roku a čtvrté DLC Apokalypse bude následovat začátkem roku 2018.

Battlefield 1: In the Name of the Tsar – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na