Ježíš si to rozdá s Buddhou. A vypadá to na nejhorší hru všech dob

V poslední době na platformě pro digitální distribuci her Steam vychází neskutečné množství her. Zdánlivě to může znít jako dobrá zpráva, jenže v té záplavě je drtivá většina špatná. Některé hry jsou přitom ještě horší než špatné. Jednou z nich je Fight of Gods.

Tato hra se právě dostala do předběžného přístupu na Steamu, takže si už ji můžete pořídit a názorně si odpovědět na otázku, zda je silnější Ježíš nebo Buddha. Právě tyto postavy dvou ústředních náboženství se totiž ve hře mohou poprat.

Ne, tohle opravdu není filozofická adventura, ale prachsprostá bojovka, která navíc vypadá jako by ji dělala parta amatérů. Ve hře se objeví také další bohové, ale jak se zdá, ani ti ji nespasí.

Kde je kontrola kvality?

Hra byla původně navržena pro mobilní telefony a tablety a teď ji tvůrci z tchajwanského studia Digital Crafter portují na PC. Je to velká obskurnost, která pravděpodobně zaujme pouze tím, jak úchylný má nápad a jak moc je špatná.

Možná by se Steam měl zamyslet nad vyšší kontrolou kvality zde publikovaných her, jinak se zanedlouho utopíme v balastu.

Fight of Gods – Ježíš zápasí s Buddhou na videu ze hry

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na