NHL 19 konečně oznámeno včetně traileru. Na PC opět nevyjde, ale zato si budete na zamrzlém rybníku moct zahrát proti Gretzkymu

Tak bohužel jsme se opět nedočkali. Přestože jsme poté, co EA oznámilo návrat série Madden na PC, doufali, že by se to mohlo poštěstit i v případě NHL 19, nakonec hra vyjde zase jen na Playstation 4 a Xbox One. Stane se tak 19. září 2018.

Pokud jde o novinky, pak se v NHL 19 můžete těšit především na amatérský hokej pod širým nebem, a to v módu World of Chel. Vůbec poprvé v historii série se můžete vydat na zamrzlý rybník a utkat se s ostatními v rámci režimů EA SPORTS Hockey League, NHL THREES, Hrát teď a zcela nových módů NHL ONES a Pro-Am. V režimu NHL ONES se s dalšími dvěma hráči utkáte v souboji jeden proti jednomu proti jednomu (1v1v1). Ukažte své dovednosti a kreativitu, aniž by vás svazovala pravidla, přerušování hry či jiná omezení.

Možná ještě zajímavější jsou legendární hráči, kteří se v NHL 19 objeví. Má jít o 200 slavných hokejistů nashromážděných z celé stoleté éry existence nejkvalitnější hokejové ligy světa. Samozřejmě nebude chybět Wayne Gretzky, který se stal jednou z tváří hry. Další je hvězdný obránce P.K. Subban, který však hraje v současnosti.

Zásluhou technologie RPM budete mít v NHL 19 větší kontrolu nad bruslením a zrychlováním. Zcela nové animace se pozitivně projeví ve vylepšených reakcích ovládání při zrychlení, rychlém bruslení a přesných obratech.

NHL 19 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na