No Man’s Sky – update Atlas Rises už tento týden

Od začátku června hraje vývojářské studio Hello Games s komunitou No Man’s Sky hru v alternativní realitě. Zveřejňovaly se tajuplné kazety, které obsahovaly informace o mysteriózním portálu a zároveň lákaly na nový obsah vesmírné hry.

Po týdnech spekulací se konečně zvedá opona a update 1.3 coby třetí velký obsahový balíček je připraven dělat hráčům radost. Vychází tento týden, zcela zdarma pro všechny platformy.

Důraz na příběh

V tiskové zprávě nazvali autoři patch Atlas Rises. Rozšíření má přinést především zaměření na příběh, ať už to v případě No Man’s Sky, které žádným velkým příběhem nedisponovalo, znamená cokoliv. Co už ale víme je to, že tajemné portály alternativní hříčky odkazovaly na body ve hře, které umožní rychlé cestování.

Více toho tvůrci neprozradili. Pokud jste ale majiteli No Man’s Sky, určitě se vám Atlas Rises vyplatí stáhnout, protože předchozí dva velké updaty (Foundation a Pathfinder) původně velmi kontroverzně přijatou hru o poznání vylepšily.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na