Nové hry ze série Assassin’s Creed se budou odehrávat v Číně, Bagdádu, Japonsku i Evropě

Foto: Ubisoft

Na akci Ubisoft Forward bylo kromě několika jiných oznámení dost věnováno celé historii Assassin’s Creed. Té vydavatel vzdal hold několika působivými videi. Kromě ohlédnutí do historie ukázal také, na čem všem se nyní pracuje. A vezmeme to hezky chronologicky.

Assassin’s Creed Valhalla

Ještě letos se dočkáme nového DLC pro poslední díl Assassin’s Creed Valhalla, které nese podtitul The Last Chapter. V něm se zakončí příběh Eivor. DLC bude zdarma pro všechny majitele základní hry.

Assassin’s Creed Mirage

Pak se přesouváme do roku 2023, kde nás čeká jeden větší Assassin’s Creed s podtitulem Mirage, o kterém se poslední dobou hodně spekulovalo. Ten nás zavede do Bagdádu do dob Hidden One. Takže je jasné, že se hra vrací ke kořenům, a i tak to podávají vývojáři. Nejedná se tedy o akční RPG ale akční adventuru, jak tomu bylo do dílu AC Origin. Trailer působí znamenitě a už se nemůžeme dočkat na tuto odbočku.

Assassin’s Creed Codname Red

V dalších letech nás čekají dvě velké AC hry ve stylu hutných RPG, jedna mobilní hra a seriál od Netflixu. Assassin’s Creed Codename RED nás zavede do feudálního Japonska, a kromě krátkého teaseru toho moc nevíme. Půjde o RPG s otevřeným světem, na němž pracuje studio Ubisoft Quebec.

Assassin’s Creed Codname Hexe

Assassin’s Creed Codename HEXE na kterém pracují vývojáři posledního dílu, tedy ti, co ze sérií začali. Opět by se mělo jednat o RPG s otevřeným světem a dle zákulisních informací by se hra měla odehrávat v 16 stolení ve střední Evropě. Hra by měla být nejtemnější AC v historii, ale zda jsou tyto informace pravdivé se dozvíme s jistotou později.

Assassin’s Creed Codname Jade

Poslední hrou ze série AC bude první open world mobilní titul s kódovým označením Jade. Ten nás zavede do Číny roku 215 před Kristem. Vůbec poprvé si v něm budou moci hráči vytvořit svojí vlastní postavu a že se jedná jen o mobilní hru, tak dle traileru to nevypadá vůbec špatně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na