Nového Jokera z Batmana by mohl hrát Leonardo DiCaprio

Teprve nedávno jsme se dozvěděli, že legendární filmař Martin Scorsese bude produkovat nový film o postavě Jokera z Batmana. Mělo by v něm jít o to, jak se Joker vlastně zrodil a jaké jsou jeho motivace. Objevily se také velmi zajímavé informace o možném obsazení.

Podle dobře informovaného magazínu The Hollywood Reporter by se hlavní role Jokera mohl ujmout hvězdný herec Leonardo DiCaprio. Společnost Warner Bros. chce mít z filmu opravdovou událost, a tak láká ty největší hvězdy. Ve prospěch DiCapria hovoří také jeho dřívější spolupráce se Scorsesem. Spolu natočili například Letce, Vlka z Wall Street nebo Skrytou identitu. Tehdy však Scorsese ještě seděl na režisérské sesli. Tu nyní obsadí někdo jiný.

Jared Leto je nespokojený

Nejvíce se přitom coby o Jokerovi spekulovalo o Jaredu Letovi, který si tuto postavu střihl už v komiksovém snímku Sebevražedný oddíl a zahraje si ji také v druhém díle. Ve filmu přímo o Jokerovi si ale nezahraje. Podle nejmenovaného zdroje nemá Leto radost z toho, že se na filmovém plátně budou objevovat dva různí Jokerové.

Zatím bezejmenný film má být temnou kriminální záležitostí, která bude zasazena do Gotham City 80. let. Atmosféra filmu by tak měla stát opravdu za to.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na