Novinky od Nvidie: ukázka DOOM Eternal na GeForce RTX 3080, GeForce NOW zdarma s novými GPU

Foto: Doom Eternal

Společnost Nvidia zveřejnila novinky ohledně svých produktů a služeb.

DOOM Eternal ve 4K na GeForce RTX 3080

Na YouTube kanále společnosti NVIDIA je k dispozici nové video zachycující záběry z DOOM Eternal hraný ve 4K na GeForce RTX 3080. Je v něm zobrazen počet snímků za sekundu a obsahuje také krátké porovnání proti GeForce RTX 2080 Ti, nejsilnější herní GPU předchozí generace.

Akční balíček k GeForce RTX řady 30

Během uvedení GeForce RTX řady 30 byl také představen časově omezený balíček Watch Dogs: Legion a ročního předplatného služby GeForce NOW. Jeho start je naplánován s dostupností první z GPU nové generace na trhu, tedy 17. září.
Při nákupu nové GeForce RTX řady 30 nebo PC sestavy u vybraných partnerů zákazníci obdrží digitální kopii PC verze Watch Dogs: Legion a roční předplatné Founders do služby GeForce NOW. Díky tomu bude možné hrát PC tituly se skvělou grafikou doma i na cestách napříč mnoha zařízeními.

Game Ready na Geforce NOW

Také tento týden jsou v rámci programu Game Ready na GeForce NOW představeny nové hry ve službě. Je jich celkem šest a mezi nejvýraznější patří právě uvedené strategie Crusader Kings III Iron Harvest. První potěší milivníky žánru “grand strategy”, druhá je real-time strategie z alternativních 20. let minulého století. Pozornosti by neměl ujít také závodní simulátor WRC 9 FIA World Rally Championship.
Ve službě již je dostupný také titul Into The Breach od Subset Games, který bude zdarma v rámci pravidelné akce na Epic Games Store.
Cloudová streamovací služba GeForce NOW přináší skvělý herní zážitek s nízkou latencí a podporou nejnovějších technologií, mezi něž patří např. ray tracing v reálném čase. Hráči si mohou vybrat mezi širokou nabídkou podporovaných zařízení, ať už jde o kancelářské či starší PC, Mac, chytrý telefon s OS Android nebo např. oblíbený streamer SHIELD TV.

Game Ready na GeForce NOW znamená, že hráči mohou své oblíbené hry spustit téměř ihned bez zdlouhavé instalace a užívat si hraní v cloudu při 1080p a 60 FPS na většině svých zařízení včetně Chromebooků. Využívá výhod Game Ready ovladačů pro lepší výkon a nabízí okamžité updaty. Pokud hry podporují RTX, mohou se uživatelé těšit také na skvěle vypadající grafiku s ray tracingovými efekty a DLSS.

Čtvrteční Game Ready na GeForce NOW

Hry budou dostupné přibližně od 19.00.

Novinky na GeForce NOW:
  • Crusader Kings III (v den vydání na Steamu – 1. 9.)
  • Iron Harvest  (v den vydání na Steamu – 1. 9.)
  • WRC 9 FIA World Rally Championship (v den vydání na Epic Store – 3. 9.)
  • Gunfire Reborn
  • The Settlers 7: History Edition (Uplay)
  • Guild Wars: Game of the Year
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na