Nový Spider-Man vyjde exkluzivně na PS4. Autoři prozradili detaily

V roce 2018 chce vývojářské studio Insomniac Games přijít s novou adaptací komiksového pavoučího muže. Chystaný Marvel’s Spider-Man se trailerem představil už na akci Paris Games Week 2017 a teď autoři vypustili potřebnou špetku informací k tomu, abychom si mohli udělat lepší obrázek.

Tradičnímu hlavnímu hrdinovi Peteru Parkerovi bude ve hře 23 let. Přestože se většinou budete pohybovat v roli Spider-Mana, pro správné vykreslení Peterových pohybů pomocí technologie motion-capture byl najat vlastní herec. V příběhu bude mít svou nezastupitelnou roli také Mary Jane, s níž má Peter podle tvůrců “komplikovaný vztah”. Pro hráče je možná důležitější, že si za ní v některých pasážích také zahrají. Prostřednictvím 15letého Milese Moralese chtějí autoři ukázat “druhou stránku” Petera Parkera.

Autentický New York

Pokud jde o herní svět, ten je situován do kulis New Yorku, který sice není úplně věrnou kopií své předlohy, ale přinejmenším řadu důležitých míst a pamětihodností najdete na svých místech.

Autoři se rozhodli přepracovat také Spider-Manův oblek, který v prvním traileru působil příliš “blyštivě”, což se změní. Hráči se mohou těšit také na spoustu dosud neoznámených padouchů a dalších postav.

Marvel’s Spider-Man – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na