Nový trailer Farming Simulator 19. Seznamuje se zástupci zvířecí říše

Farming Simulator 19 chce být nejkomplexnějším farmářským zážitkem všech dob a vychází 20. listopadu na PlayStation 4, Xbox One a PC/Mac. Zcela poprvé budete moct chovat koně a jezdit na nich po krásném prostředí kolem svého domova a přilehlých oblastech.

Aby byl nejnovější Farming Simulator tím dosud největším, máte k dispozici spoustu zvířat, která můžete chovat na své vlastní farmě. Krávy, prasata, ovce a slepice mají jedinečné potřeby a odmění se vám za efektivní péči. Je čistě na vás, která zvířata si vyberete.

Nejnovějším přírůstkem jsou koně, na kterých můžete i jezdit a používat je jako nový dopravní prostředek po okolí a po své farmě. Také je můžete vycvičit a prodat za vysokou cenu. Koně se tak přidávají k více než 300 strojům a nástrojům, poprvé včetně značky John Deere, k novým prostředím a novým plodinám, kterými jsou bavlna a oves. Farming Simulator 19 je díky nim tím největším a nejlepším dílem této série všech dob.

Farming Simulator 19 vychází 20. listopadu na PlayStation 4, Xbox One a PC. Verze pro PS4 a PC vyjdou s českými titulky, verze pro Xone v originálním anglickém znění.

Farming Simulator 19 – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
LetemSvetem
Host

Předobjednávku už mám, teď už jen čekat na datum vydání. Nemůžu se dočkat až zase budu drandit po poli a sklízet brambory. 😂

Wolfarius
Host
Wolfarius

Bohužel jedna věc co mi chybí je podpora tří pedálů a celkově celého řazení. Je to škoda. Takže to bude zase jen arkádovka, než opravdu simulátor, ale i tak už ho mám předobjednanej, protože se těším na nové možnosti.

Arnoš Prcálek
Host
Arnoš Prcálek

Na co potřebuješ pedál na koně ? Chceš nastavit i manualní řazení koně ?

Radoslav
Host
Radoslav

už se těším 😀