Na trh vstupuje bojovka Soulcalibur VI. Pyšní se grafikou v Unreal enginu 4 a zaklínačem Geraltem

Pokud patříte mezi fanoušky série bojovek Soulcalibur, je dnešek vaším šťastným dnem. Vychází totiž již šestý a velmi očekávaný díl této značky od japonské společnosti Namco Bandai.

Dějiny skrývají mnohem více než jen jednu pravdu… Soulcalibur VI představuje poslední iteraci legendární série bojových her zaměřených na zbraně a navazuje na epický příběh bojů za nalezením legendárních mečů Soul Swords. Vydejte se na cestu napříč jednotlivými etapami 16. století, navštivte známé lokace ze série SOULCALIBUR a odkryjte skrytá tajemství.

Hra Soulcalibur VI, která nikdy nevypadala takto dynamicky a dramaticky, nabídne úžasné grafické zpracování díky Unreal Engine 4. Zažijte zápas o dva legendární meče za využití kompletního rosteru ikonických postav série Soulcalibur, jako jsou Mitsurugi Sophitia, Kilik, Nightmare, Ivy a další! Navíc se hráči mohou těšit na hratelnou postavu Geralta z Rivie z herní série Zaklínač.

Hra Soulcalibur VI je také dostupná v limitované sběratelské edici Soulcalibur VI Collector’s Edition, která nabídne následující obsah:

  • hra Soulcalibur VI
  • bonusový digitální obsah:
    • Season Pass
    • soundtrack
  • exkluzivní figurka Sophitia – 35 cm

Hra Soulcalibur 6 vychází dnes 19. 10. 2018 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One ve standardní a Sběratelské Edici.

Soulcalibur VI – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na