Vychází vtipná akce LEGO DC Super-Villains. Tentokrát budete hrát za komiksové padouchy

Společnost Warner Bros uvádí na trh další hru z oblíbené LEGO franšízy, která byla vyvinuta ve spolupráci s DC Comics – LEGO DC Super-Villains. K dispozici je pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Ve hře LEGO DC Super-Villains máte šanci stát se tím největším padouchem, jakého svět kdy viděl. Zcela poprvé v sérii LEGO budou mít hráči možnost hrát za záporáka po celou dobu hraní a provádět tak nezbedné skopičinky a rozpoutat chaos v této akční hře vytvořené ve spolupráci s DC Comics.

Příběh hry LEGO DC Super-Villains je zasazen do rozlehlého otevřeného světa DC Universe, kde Liga Spravedlnosti zmizela beze stopy a zanechala tak břímě ochrany planety Země na svých protějšcích z paralelního vesmíru, kteří sami sebe označují za Syndikát Spravedlnosti. Jak ale brzy vyjde najevo, tito nováčci nejsou tak zcela těmi, za které se vydávají…

Hra LEGO DC Super-Villains je také dostupná ve speciální limitované edici LEGO® DC Super-Villains Deluxe Edition, která navíc nabídne následující obsah:

  • Season Pass
  • předběžný přístup k dodatku DC Super-Villains: TV Series DLC Character Pack
  • exkluzivní LEGO minifigurku – Lex Luthor Superman

LEGO DC Super-Villains – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lego
Host

To vypadá zajímavě!