Zaklínač Geralt z Rivie se objeví ve hře Soulcalibur 6. Podívejte se na video, jak bojuje

Spekulace se pro jednou potvrdily. Slavný Zaklínač Geralt z Rivie se objeví v bojovce Soulcalibur 6. Rozšíří již tak úctyhodný seznam hratelných postav a se svými zbraněmi se postaví dalším borcům.

Geralt byl vycvičen v elitní akademii School of the Wolf a je považován za jednoho z nejsmrtelnějších zabijáků monster. Geralt mimo jiného ovládá nadlidské reflexy a sílu, stejně jako vynikající soubojové dovednosti. Hráči, kteří si zvolí hrát za Geralta, budou mít možnost přizpůsobit si svůj jedinečný bojový styl – kombinaci souboje s mečem, využívání posilujících lektvarů a soubojovou magii. Doug Cockle — dabér anglického hlasu Geralta z Rivie – se vrací v Soulcalibur VI. Hráči také budou mít možnost bojovat na půdě akademie School of the Wolf – v Kaer Morhen. Jako hudební kulisa se představí ikonická kompozice známá ze soundtracku hry The Witcher 3: Wild Hunt – “Hunt or be Hunted”.

Hra SOULCALIBUR VI, která přinese hratelnou postavu Geralta z Rivie a lokaci Kaer Morhen, vychází v roce 2018 pro PlayStation 4, Xbox One a PC.

Soulcalibur 6 – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na