Očekávaná akce Red Dead Redemption 2 znovu odložena. Nové obrázky jako omluva

Hráči, kteří se těší na westernovou akci Red Dead Redemption 2, musí být skutečně silní. Vývojářské studio Rockstar Games totiž hru znovu odložilo. Tentokrát je datum vydání stanoveno na 26. října 2018. Je to také první konkrétní a oficiální datum, které hra dostala. 

Dosud se však počítalo s tím, že by Red Dead Redemption 2 mělo vyjít na jaře tohoto roku. Jeden z obchodů dokonce už propálil původně plánované datum – 8. června, to však nikdy nebylo potvrzeno. Nakonec to tedy bude tak, že hra vyjde přibližně rok od původně avizovaného termínu, protože se s ní počítalo už na podzim loňského roku. To však byl – jak se dnes ukazuje – velmi optimistický předpoklad.

Autoři se fanouškům za odklad omlouvají s tím, že potřebují ještě více času na vývoj. Ve skutečnosti to ale může být trochu jinak a jde jen o strategické rozhodnutí vydavatele Take Two, který se může domnívat, že v předvánoční sezóně hra utrží ještě více.

Jako malou omluvu vydal Rockstar nové screenshoty Red Dead Redemption 2, ze kterých přímo sálá fantastická atmosféra. Daleké krajiny, scény na sněhu nebo obligátní západ slunce – to jsou přesně momenty, kvůli kterým se titulu nemůžeme dočkat. Veškeré informace o hře se dočtete v našem preview Red Dead Redemption 2.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na