Odhalena Forza Horizon 4. Pokračování závodní série se bude odehrávat ve Velké Británii

Forza Horizon 4 bylo jedním z nepříliš dobře střežených nových odhalení Microsoftu. Na konferenci v rámci E3 2018 se potvrdilo, že spekulace byly pravdivé a zábavné závody se dočkají pokračování.

Pokud jde o lokalitu, bude se Forza Horizon 4 odehrávat v možná poněkud konzervativní Velké Británii, přičemž v traileru je k vidění jízda v ulicích Edinburghu. Mnohem zajímavější ale je, že hra nabídne otevřený svět, který budete sdílet online spolu s dalšími hráči. Možná ještě zajímavější je potom postupné střídání ročních období, která budou mít vliv na hratelnost, takže okusíte třeba zrádnost zledovatělé vozovky.

Forza Horizon 4 bude pokračovat v poněkud arkádovitějším pojetí hratelnosti než který razí sesterská Forza Motorsport, což není vůbec na škodu.

Za zmínku stojí, že Microsoft koupil vývojářské studio Playground Games, jež za sérií Forza Horizon stojí. Hra vyjde 2. října 2018, a to na PC a Xbox One.

Forza Horizon 4 – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=VmQNo8xtcAg

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na