Oznámena akce Sekiro: Shadows Die Twice. Pracují na ní tvůrci Dark Souls a Bloodborne

Vývojářské studio From Software, které stojí za sériemi Dark Souls a Bloodborne, oznámilo v rámci konference Microsoftu na E3 2018 svůj nejnovější titul, kterým je akce Sekiro: Shadows Die Twice. Vydavatelsky projekt zaštiťuje koncern Activision Blizzard. 

Sekiro: Shadows Die Twice na první pohled slibuje pořádně brutální a krvavou akci, na kterou jsou fanoušci Dark Souls a Bloodborne zvyklí. Na druhou stranu se nezdá, že by to hra nějak přeháněla s obtížností. Vzhledem k vydavateli, který míří na masové publikum, se dá předpokládat, že hra bude poměrně dobře přístupná a nabídne hratelnost zmíněných hardcore titulů širším masám, byť pochopitelně ztratí leccos ze svého napětí. Dost možná však bude obsahovat extrémní obtížnostní stupeň, kterým by se zavděčila i milovníkům her, které vám nic nedarují.

Sekiro: Shadows Die Twice je evidentně situován do časů feudálního Japonska říznutého fantasy stylem. Budete se utkávat s řadovými soupeři, ale samozřejmě také bossy. Chybět nebudou ani RPG prvky.

Sekiro: Shadows Die Twice má vyjít v roce 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Sekiro: Shadows Die Twice – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na