Osmnáctiminutové video z hraní NHL 19 na zamrzlém rybníku. Zájemcům se otevírá také betatest hry

Jak známo, hokejová simulace NHL se rok od roku vyvíjí spíše evolučním způsobem, než aby přinášela kdovíjaké novinky. NHL 19 pravděpodobně nebude výjimkou, přestože se Electronic Arts jako obvykle snaží, aby to vypadalo jinak.

Pravdou ale je, že NHL 19 přinese zcela nový mód, který se jmenuje NHL Ones a spočívá v tom, že se na zamrzlém rybníku utkávají celkem tři hráči ve vzájemném souboji (1v1v1). Snaží se získat puk a vsítit gól nezávislému brankáři. Na to, jak se nový mód hraje, se můžete podívat na osmnáctiminutovém videu. Na to, že hra musí propočítávat pohyby pouhých tří hráčů, vypadá celý zážitek poněkud kostrbatě a nepřesně. Doufejme, že tento mód někdo v EA nespíchnul jen tak na koleni a že se do vydání plné verze ještě trochu vylepší.

Pokud si chcete NHL 19 vyzkoušet ještě před vydáním, máte na Playstation 4 a Xbox One možnost bezplatně hrát betaverzi, která má 22 GB. Hotová hra vyjde 14. září 2018.

NHL 19 – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mike
Host
Mike

No a ještě jedna věc k realičnosti, vědí v EA proč se v hokeji střídá, protože bruslit v takovém tempu jako je vidět v zápase na rybníce 3 minuty a ještě absolvovat bodyčeky u mantinelu, to by asi ti hráči museli být jednak nezranitelní a druhak mít fyzičku jako ani nevím co…..

Mike
Host
Mike

Chtěl jsem to zkusit, ale ouha, jediné co jsem viděl je menu, které ano opět vypadá úplně stejně jako NHL 18 akorát přebarvené, k zápasu jsem se ani jednou nedostal jelikož při odkliknutí jakéhokoli dostupného modu hra požaduje online přístupy, takže na xboxu jeho gold na PS samozřejmě PS+, což nemám takže smolík…. výborná práce od EA