Záběry z hraní Dakar 18. Půjde o nejrozsáhlejší závodní hru všech dob

Vývojářské studio Bigmoon Entertainment se poměrně nečekaně pustilo do opravdu velkého projektu. Jeho cílem je připravit pro hráče komplexní virtuální podobu slavného Dakarského závodu. Chystaný závodní titul si teď můžete prohlédnout v záběrech z hraní, které jsou doplněné komentářem samotných tvůrců.

V první řadě vás jistě zaujme plocha, na které se Dakar 18 odehrává. Jde o těžko představitelných 18 tisíc kilometrů, což z něj z tohoto hlediska dělá nejrozsáhlejší závodní hru všech dob a co do plochy možná největší hru vůbec. Autoři pochopitelně na tomto prostoru nemodelovali ručně každý kámen, ale do značné míry se spolehli na svůj generátor, který však podle všeho odvádí slušnou práci.

Dakar 18 vás postaví velkou výzvu, kdy samozřejmě půjde o celkové vítězství, ovšem nutnou podmínkou k němu je závod vůbec přežít a dokázat naslouchat svému navigátorovi tak, abyste se neztratili.

Dakar 18 vychází 11. září 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Dakar 18 – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
sdagf
Host
sdagf

Ovladani auta vylozene brilantni uz od pohledu , jen snaha pritahnout pozornost ke hre (Y)

Jajajo
Host
Jajajo

Ta grafika je hrozná a pohyb postav? Ten co tam chodi si asi zapomněl vyndat ze zadku pravítko? Hlavne ze je velký okolní svět ale koukat se na to neda.

Ondřej
Host
Ondřej

Laskavě se nauč číst. Je to development build. Takhle vypadaj všechny hry během vývoje