Electronic Arts přestala rozdávat hry zdarma, smutní hráči

Společnost Electronic Arts podle všeho na své službě Origin přestala rozdávat hry zdarma. Informují o tom fanoušci a uživatelé Originu na síti Reddit. Pohled na webové stránky služby, případně do jejího klienta jim dává za pravdu: veškeré odkazy a informace o programu “On the House” zmizely. 

Electronic Arts tento svůj krok zatím oficiálně nijak nekomentovala, ovšem jeden z uživatelů na Redditu se prý od zákaznické podpory dozvěděl, že program je “aktuálně uzavřený”. Není tedy vůbec jisté, zda se někdy v budoucnu vrátí.

Program “On the House” byl velmi oblíbený, protože bylo jeho prostřednictvím možné natrvalo získat starší hry od EA zcela zdarma. Stačilo se v určitém období přihlásit a aktivovat si hru ve službě Origin. Program začal fungovat v roce 2014, kdy se rozdával první díl série Dead Space. Naposledy byla k mání logická hra Peggle.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jack
Host
Jack

Jestli to nebude tím že jim došlo že nabízet hráčům pořád dokola stejné hry je k ničemu. Dali jich dohromady přibližně 20 a pak to točili neustále dokola. A to netočili všechny hlavně peggle, plants vs zombies, bejeweled, dávali poslední dobou pořád dokola.