Chystaná online akce Battlefield 5 uprostřed PR chaosu. Nikdo neví, co bude prodávaná verze obsahovat

Chvíli to vypadalo, že si společnost Electronic Arts chce zopakovat katastrofu při loňském uvádění akce Star Wars: Battlefront 2 na trh. Ta do značné míry dojela na mikrotransakce, které si EA v Battlefieldu 5 podle všeho pohlídá. Ovšem v minulých dnech hráče doslova ochromila zpráva, že by v prodejní verzi hry měl chybět jeden z nejdůležitějších herních módů, a sice Grand Operations.

Vlna nevole už tak podpořila značnou kritiku, které se Battlefield 5 od svého oznámení těší, protože podle řady hráčů druhou světovou válku zbytečně přikrášluje a navíc do popředí cpe ženy. Ať už to bylo jakkoliv, EA nakonec vše uvedla na pravou míru. “Battlefield 5 Grand Operations je hráčskou zkušeností, která bude hratelná od prvního dne. Vzhledem k tomu, že jsme stále uprostřed vývoje, věci se mění,” stojí v prohlášení společnosti, která svedla vinu za dezinformaci na neaktuální příspěvek.

Je ale klidně možné, že původně EA skutečně plánovalo dodat Grand Operations pomocí updatu o týdny později, ale reakce hráčů ji natolik vylekala, že udělá vše proto, aby hra byla v co nejlepším stavu už při vydání. Zcela kompletní ale stejně nebude. Například hráči, kteří se těší na Battle Royale variantu Battlefieldu 5, si stejně budou muset počkat.

Battlefield 5 - screenshoty
« 1 z 12 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na