Outriders jsou slibnou sci-fi střílečkou. Podívejte se na první trailer s obřími monstry

Prvním trailerem odhalilo vývojářské studio People Can Fly, které stojí například za akcí Bulletstorm, svůj nový a velmi ambiciózní titul Outriders. “Půjde o temnou střílečku s důrazem na příběh, kterou si užijete sami nebo společně s přáteli,” uvedl kreativní ředitel projektu Bartosz Kmita.

Na začátku si vytvoříte vlastní postavu (takzvaného Outridera), se kterým budete objevovat velmi nepřátelskou planetu Enoch a prozkoumat tajemný signál – pravděpodobně poslední šanci pro Zemi. Ta totiž leží v troskách a lidstvo na kraji zániku.

Jak se na pořádnou střílečku sluší a patří, opírají se Outriders o velký arzenál zbraní, které by měly být pocitově velmi silné. Na vaší misi se vám do cesty postaví nejrůznější mimozemské kreatury. V traileru jsou k vidění několikametrová monstra.

Zkušení vývojáři

People Can Fly jsou ostříleným studiem, které si ostruhy získalo svým debutem Painkiller z roku 2004. V roce 2007 ho koupil Epic Games, ovšem o osm let později se jejich cesty opět rozešly. Na Outriders se autoři domluvili s vydavatelským domem Square Enix a tuto spolupráci si pochvalují. “Moc nás potěšilo, že můžeme na tomto projektu pracovat spolu se Square Enix,” dodal v narážce na velikost celé věci šéf studia Sebastian Wojciechowski. “Je to pro nás opravdu velký podnik a tým během práce na Outriders narostl na více než 200 vývojářů ve čtyřech mezinárodních studiích.” Jde o dosud nejambicióznější projekt tohoto studia.

Outriders – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na