Overload by se klidně mohl jmenovat Descent 4. Podívejte se na nový trailer

Kdo vyzkoušel předběžný přístup Overloadu, zahrál si kickstarterové demo nebo si vyzkoušel novou demoverzi na Steamu, musel si okamžitě všimnout, že tohle není nic jiného než další díl slavné série Descent.

Ono není příliš divu, vždyť se na Overloadu podílí celá řada vývojářů, kteří pracovali na prvních dílech Descentu. Nepřekvapí proto, že se hře daří navodit atmosféru legendární hry lépe než jiným pokusům jako je Sublevel Zero nebo dokonce Descent: Underground, který sice nese stejné jméno jako vzor, nicméně jeho kvalit nedosahuje.

Nový trailer ukazuje záběry z hraní, ale také prozrazuje termín vydání. Overload by tak měl předběžný přístup opustit 31. května 2018, kdy vyjde oficiálně hotová verze na PC. Konzolové verze pro Playstation 4 a Xbox One mají následovat v létě. Hra zároveň podporuje virtuální realitu jako je HTC Vive nebo Oculus Rift.

Overload nabídne hutnou příběhovou kampaň, která čítá 15 misí. Navzdory předpokladům, že bude přidán až později, nabídne hotová verze také online komponentu.

Overloard – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na