Oznámen eFootbal PES 2020. Oblíbená série po letech mění název

Když už jsme tu měli oznámení FIFA 20, tak logicky nemůže chybět ani její tradiční konkurent – Pro Evolution Soccer. Tedy, letos chybět bude, protože tato série se transformuje a mění název. Nový ročník tak byl oznámen pod poněkud krkolomným jménem eFootbal PES 2020.

Chápeme sice, že společnost Konami chce zdůraznit zaměření svého titulu na esport, ale nestačilo by, že by si o to řekl svými kvalitami? Vzhledem k tomu, že tvůrci o hře v podstatě nic neprozradili, se tak trochu obáváme toho, aby právě název nebyl jedinou a tak trochu zbytečnou novinkou.

Série Pro Evolution Soccer v minulých letech ztratila důležité licence, přičemž konkurenční FIFA v tomto ohledu ještě posílila. Zdá se, že ani letos tomu nebude jinak. Konami sice opět potvrdilo spolupráci s klubem FC Barcelona. Titulním hráčem pak bude oblíbený, ale přeci jen lehce vyčpělý Lionel Messi. Chybět nebudou ani další legendy tohoto týmu, jako například vysmátý Ronaldinho.

eFootbal PES 2020 vychází 10. září 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

eFootbal PES 2020 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na