Oznámen nový díl extrémně úspěšné zemědělské simulace Farming Simulator 19. Podívejte se na upoutávku

Obrovský úspěch série Farming Simulator svědčí o tom, že ne vždy je třeba držet se trendů herního průmyslu a že se občas vyplatí zkusit něco jiného. Třeba vytvořit simulátor zemědělství. Vývojářské studio Giants Software to před lety zkusilo a zjistilo, že zde existuje obrovská cílová skupina, která chce hrát přesně něco takového.

V loňském roce si Farming Simulator dával pauzu, a tak se v případě Farming Simulator 19 můžete v porovnání s ročníkem 2017 těšit na spoustu vylepšení, která si autoři za ty dva roky nastřádali. Předně jde o kompletně překopaný grafický engine, takže by hra měla vypadat skutečně čerstvě.

Farming Simulator 19 nabídne k datu vydání tři otevřená prostředí, ve kterých budete moct vyvíjet svou zemědělskou činnost. Dvě lokality budou zcela nové a třetí bude zcela předělaná, velmi oblíbená Jižní Amerika. Samozřejmě se můžete těšit na neokoukanou techniku, nová zvířata i plodiny. Mimochodem, velkým tahákem mají být koně.

Farming Simulator 19 má vyjít na podzim tohoto roku, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Zatím se můžete podívat na nový trailer.

Farming Simulator 19 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Roman
Host
Roman

Už se docela těším až vyjde tato hra mně zcela kompletně pohltila.Je mi40 a Farming simulátor hraji už od verze 2011.Když jsem si ji poprvé koupil tak sem myslel že to bude záležitost jen na pár měsíců ale nikdy by mně nenapadlo že si tuto hru tak zamiluji a to na dlouho bez mála už 7 let.Hraji v podstatě ob den tak hodinku dvě dokážete si představit kolik to může být hodin.Autorům patří velký dík za to že vymysleli v podstatě tuto banální a jednoduchou hru která si jisto jistě najde svou hráčskou komunitu která bude stějně oddaná danému žánru… Číst vice »

Kamenik
Host
Kamenik

Může to mít označení třeba FS20 nic se nemění hraji serii už pěkných pár let a tím že přidají pár upravených nových modelů traktorů si tedy moc nepomůžou.Měli by zapracovat na managementu farmy aby člověk mohl najímat pomocníky co budou dělat práci za něj a jen se bavit v pozdější fázi hry řízením farmy a ne jen jak…… lítat z jednoho stroje do druhého a nevíte co dřív zda krmit kravy nebo jet pro sklizené suroviny nebo jet prodávat. a to že vám pomocníci skliděj zasejou je sakra málo kor když se neuměj ani navzájem vyhnout na poli.