Oznámen Stinky Company Simulator. Staňte se králem popelářského byznysu

Foto: Games Box S.A.

Pokud jste vždy snili o tom, že se stanete popelářem, dostanete možnost. A nejen to. Nově oznámený Stinky Company Simulator vám umožní nastartovat vlastní odpadkové impérium a stát se doslova králem popelářského byznysu, a to se všemi proprietami, co k tomu patří. Už jste slyšeli o tom, že odpadové hospodářství je opravdovým zlatým dolem? Pokud ne, tato hra by vás o tom měla přesvědčit.

Stinky Company Simulator nabídne celou řadu aktivit, které jsou spojeny s tímto byznysem, ať už jde o sběr odpadků nebo opravu septiků. Těšit se můžete také na rozmanité ekonomické a strategické aspekty tohoto specifického počínání.

Ve hře si projdete doslova vším, a to od píky, kdy se stanete obyčejným zaměstnancem, který se vypracuje v samotného šéfa společnosti, jež se pokusí o dominanci na trhu. Hra je situována do města Albuquerque v Novém Mexiku.

Stinky Company Simulator by měl vyjít na přelomu let 2022 a 2023 na PC. V plánu jsou také verze pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S and Nintendo Switch.

Stinky Company Simulator – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
uroboros
Host
uroboros

Bože?!Jsem ,,popelář,,a realita je tolik jinde, že si raději zahraji ,,kol of dutý,,,l