Oznámena akce Gotham Knights. Batman je mrtev, Court of Owls žije

Foto: Warner Bros.

Batman v traileru na nově oznámený titul Gotham Knights sděluje svým následovníkům smutnou zprávu: temný rytíř je mrtev a nebude trvat dlouho, než se o tom gangy Gothamu dozví a budou toho chtít využít. Teď je tedy na Robinovi, Batgirl, Red Hoodovi a Nightwingovi, aby Batmanovu práci převzali.

Gotham Knights bude akcí, ve které se do misí pustíte samostatně nebo v kooperaci dvou hráčů. Ta má probíhat velmi jednoduše a rychle pomocí funkcí “drop-in” a “drop-out”. Hra tak nebude vázána na druhého hráče a vždy v ní bude moct pokračovat i jeden z nich. Pokud se vám zachce, můžete celou hrou projít i sólově.

Úkol pro čtveřici hrdinů není vůbec jednoduchý. Kromě toho, že musí posloužit jako náhrada za Batmana, navíc přichází nový nepřítel. Jde o tajuplný Court of Owls.

Podle záběrů z hraní se Gotham Knights do určité míry hraje jako batmanovská trilogie od studia Rocksteady, ale samotní autoři z montrealského studia Warner Bros. popisují hru jako akční RPG. Kromě bitek na blízko můžete nepřátele také potichu obejít. Ke slovu se dostane také pojízdný prostředek v podobě motorky.

Gotham Knights má vyjít v roce 2021, a to pravděpodobně na PC, Playstation 5 a Xbox Series X.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na