Oznámena akce World War 3. Bojovat se bude v Berlíně, Varšavě i Moskvě

Vývojářské studio The Farm 51 odhalilo svůj nejnovější projekt, na kterém už nějakou tu dobu pracuje. Nese název World War 3 a jde o multiplayerovou akci odehrávající se v současnosti. Bojovat budete ve známých městech jako je Berlín, Moskva nebo Varšava, a to jak coby voják pěchoty, tak v nejrůznějších armádních vozidlech. Na výběr mají být zpočátku dva módy včetně variace na aktuálně oblíbené Battle Royale.

Warzone připomíná na první pohled týmové boje, které znáte z Battlefieldu. Odehrávají se na velkých mapách a zapojí se do nich jak pěchota, tak vozidla nebo drony. V módu Twist má potom za úkol malá skupina pěchoty přežít na nepřátelském teritoriu a přitom splnit nějaké ty úkoly.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv mód, klade World War 3 do popředí především týmový a realistický zážitek. Tvůrci se chlubí především svým balistickým systémem, díky kterému mají kulky zanechávat na tělech a zbroji vojáků autentické dopady.

Strategická mapa konfliktu

Celá hra má být zastřešena velkou strategickou mapou, jež ukazuje průběh ozbrojených konfliktů, čímž má každá jedna multiplayerová bitva získat na důležitosti. Pokud dokážete zabrat hodně bodů na mapě nebo zabít mnoho nepřátelských vojáků, získáte dodatečné suroviny a možná to budete právě vy, kdo otočí další list války.

World War 3 nabídne také rozsáhlé možnosti individualizace postav, stejně jako vozidel. Vše se přitom řídí autentičností. Pokud je to v reálu alespoň trochu možné, bude to proveditelné také ve hře. Tímto způsobem se do hry pochopitelně dostávají mikrotransakce, které se však mají držet právě kosmetických záležitostí a nezasahovat do samotné hratelnosti.

Polské vývojářské studio The Farm 51 má na svědomí povedenou akci Get Even a před několika týdny představilo také hororovou akci Chernobylite. Pokud jde o World War 3, měli bychom se ještě letos dočkat předběžného přístupu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na