Oznámena inženýrská sci-fi simulace Satisfactory. Stavět budete z pohledu první osoby, sledujte první video

Soutěž o oznámení nové hry s nejlepším názvem v rámci E3 2018 má už pravděpodobně svého vítěze. Je jím Satisfactory, což je sci-fi budovatelská simulace, která vás zavede na mimozemskou planetu. Tu je třeba nejprve náležitě upravit a následně se pustit do budování obřího strojního komplexu, jehož účel je zatím neznámý. 

Křivka obtížnosti Satisfactory by neměla být příliš strmá. Zpočátku bude hra relativně jednoduchá a přehledná, abyste si osvojili její mechanismy. Postupem času se však stavba stává několikapatrovou a začne být zapotřebí použít komplexní přístup.

Na rozdíl od českého Factoria však nebudete jednotlivé součástí obřího stroje stavět z ptačí perspektivy, nýbrž netradičně z pohledu vlastních očí. Autoři vysvětlují, že Satisfactory staví na třech pilířích: vybuduj, zautomatizuj a prozkoumej.

Satisfactory nabídne rozlehlý otevřený svět mimozemské planety, kde budete muset hledat nejrůznější suroviny pro stavbu. V případě potřeby budete muset sáhnout i po zbrani a bránit se. Hrát budete moct také v kooperaci, a to až čtyř hráčů.

Satisfactory má vyjít ještě letos. Předtím se budou zájemci moci zúčastnit uzavřeného betatestu, do kterého už je možné se na webu hry přihlásit.

Satisfactory – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na