Splinter Cell se na E3 2018 nakonec neukázal. Ubisoft se k tomu vyjádřil

Foto: Ubisoft

V rámci konference společnosti Ubisoft na E3 2018 byla k vidění celá řada zajímavých her, ale stejně všichni tak nějak čekali na představení většího titulu. Před akcí se přitom mělo takřka za jisté, že bude představen nový Splinter Cell, protože náznaky na existenci takového projektu se v minulých týdnech a měsících nápadně množily.

Z tohoto pohledu tak lze vnímat jako zklamání, že Ubisoft žádný Splinter Cell neoznámil. Znamená to snad, že se od svého hrdiny Sama Fishera francouzský vydavatel odvrátil? Podle obchodního ředitele Ubisoftu, Yvese Guillemota, je tomu přesně naopak a comeback série Splinter Cell je přesně naplánován. Ubisoft podle něj značku miluje a chce v ní pokračovat. To je ale zatím vše, co k tomu může říct.

Osobně si myslím, že oznámení Splinter Cellu v plánu na E3 2018 původně bylo, ale nakonec se hra nedostala do takové fáze, aby mohla být předvedena. Další příhodnou možnost se naskytne v srpnu v rámci Gamescomu 2018.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na