Oznámena krvavá akce Shadow Warrior 3. Podívejte se na vtipný trailer

Foto: Devolver Digital

Poté, co se v posledních dnech zhušťovaly spekulace, vytáhl vydavatel Devolver Digital konečně zajíce z pytle a oficiální oznámil Shadow Warrior 3 coby pokračování oblíbené série krvavých akcí. První dva díly patřily k tomu nejlepšímu, co v tomto žánru lze najít a není důvod domnívat se, že třetí díl v tomto smyslu nenaváže.

Opět si zahrajeme za válečníka Lo Wanga, který proti nepřátelům nepoužívá pouze zbraně, ale také trefné vtípky a dosti černý humor. Znalci série pak v traileru jistě rozpoznají také masku Hojiho, který je hrdinovým doprovodem z prvního dílu.

O příběhu toho zatím mnoho známo není. Jisté ale je, že opět bude třeba zachránit neofeudální sci-fi Japonsko, na které útočí démoni Yokai.

Z traileru jsme se každopádně dozvěděli řadu věcí o hratelnosti. V první řadě půjde o dosti akrobatickou záležitost, kdy si vypomůžete záchytným hákem a wallruningem. V důsledku tak Shadow Warrior 3 umožní extrémně mnoho pohybových a útočných možností.

Nepřátele bude možné likvidovat mocnými “finishing moves”, které navíc vysají část jejich magických schopností, jež pak budete moct vypustit na další protivníky.

Shadow Warrior 3 nabídne také propracované úrovně, ve kterých na vás budou čekat nejrůznější pasti a nebezpečná místa. Ty bude možné mimo jiné využít pro velmi kreativní likvidaci monster.

Třetí díl Shadow Warriora má být opět hodně oldschoolový, a tak poněkud opadne důraz na loot z dílu druhého. “Doufáme, že Shadow Warrior 3 bude pro fanoušky, kteří jsou s námi od začátku, něco jako jako návrat domů,” nenechávají nikoho na pochybách tvůrci z vývojářského studia Flying Wild Hog.

Shadow Warrior 3 je bez bližšího upřesnění naplánován na příští rok.

Shadow Warrior 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na