Povedená akce Watch Dogs 2 bude k mání zcela zdarma. Ale jen po krátkou dobu

Foto: Ubisoft

Vydavatelská společnost Ubisoft se rozhodla okořenit svůj chystaný stream Ubisoft Forward plánovaný na 12. července, na kterém představí nové tituly a přidá informace k těm již oznámeným. Po krátkou dobu bude možné získat zcela zdarma a na trvalo povedený open-world titul Watch Dogs 2, který vyšel v roce 2016 a stále splňuje kritéria moderní hry.

Ubisoft se každopádně rozhodl získání Watch Dogs 2 trochu zdramatizovat, a tak na něj vyhradil jen přibližně třičtvrtěhodinové okno. Těchto důležitých 45 minut by se mělo začít odpočítávat někdy kolem 21:00, kdy začne Trackmania Live-Stream. Ten podle plánu skončí ve 21:45, kdy zároveň padne i příležitost bezplatného získání hry. Tu si v tuto dobu můžete přidat buď v rámci UPlay Launcheru nebo na oficiálním webu Ubisoftu.

Watch Dogs 2 představuje velmi lákavou nabídku bezplatné hry, byť možná ne až tak lukrativní jako nedávné GTA 5. Je třeba tedy počítat s tím, že se servery Ubisoftu dostanou pod tlak. Může se tak stát, že se v daném čase nedostanete do Launcheru, případně na web. Celou akci tak mohou pokazit technické potíže. Pokud by se tak ale stalo, je docela pravděpodobné, že Ubisoft příležitost hru získat prodlouží.

Volba hry zdarma nepadla na Watch Dogs 2 pro nic za nic. Jedním z největších taháků celé akce Ubisoft Forward totiž bude třetí díl série Watch Dogs: Legion. Ten měl původně vyjít už v březnu tohoto roku, ale po loňské kritice Ghost Recon: Breakpoint ho Ubisoft raději odložil a významněji přepracoval. Nyní by měl konečně prozradit nové datum vydání, přičemž se spekuluje o tom, že využije příležitosti uvedení nových konzolí na trhu a udělá z Legionu launchový titul pro Playstation 5 a Xbox Series X. Prakticky jistě ale hra vyjde také na současnou generaci konzolí a pochopitelně také PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na