Cyberpunkový Watch Dogs Legion je oficiální. Podívejte se na povedený trailer a záběry z hraní

Vydavatelské společnosti Ubisoft se sice nepodařilo své největší oznámení na E3 2019 dostatečně utajit, takže v plné parádě uniklo na veřejnost o několik dní dříve. To však nemění nic moc na tom, že Watch Dogs Legion vypadá velmi atraktivně a mohl by tuto sérii, jejíž první dva díly hrály podle mnohých pod své možnosti, konečně naplno nastartovat.

Nepříliš povedený brexit

Watch Dogs Legion se bude tradičně odehrávat v otevřeném světě, který tentokrát obstará Londýn. Ale nikoliv takový jako ve viktoriánském Assassin’s Creed Syndicate. Novinka reflektuje aktuální téma brexitu a britskou metropoli představí v dosti cyberpunkové podobě. Že by tady Ubisoft využil natěšení hráčů na Cyberpunk 2077, který vyjde až v roce 2020?

Londýnu se každopádně po opuštění Evropské unie v autorské vizi Ubisoftu příliš nedaří. Země se zmocnil totalitní režim, který utlačuje obyvatele. Nezhostíte se ale jednoho hlavního hrdiny odporu, jak by se dalo očekávat, ale sami se budete rozhodovat, který ze všech možných NPC charakterů chcete ovládat. Mělo by to probíhat podobně jako v Driver: San Francisco.

Smrt je definitivní, nikoliv zásadní

Pomocí smartphonu dokážete zjistit zajímavé detaily o všech možných postavách v herním světě. Autoři se chlubí také tím, že všechny postavy v Londýně budou mít simulovaný průběh dne a speciální charakterové vlastnosti. Například v případě jisté starší dámy nejde o nikoho jiného než atentátnici v důchodu. Do svého hackerského kolektivu jménem DeadSec budete moct rekrutovat kohokoliv. Právě z těchto postav si po případné smrti té aktuální vyberete další. Jednou mrtvou postavu už nepůjde oživit.

Stejně jako první dva díly vsadí také Watch Dogs Legion po herní stránce na kombinaci přestřelek, boje na blízko akrobacie, jízdních pasáží a plížení. Tvůrci každopádně slibují dosud nevídanou svobodu, kdy si budete moct sestavit tým přesně podle sebe, což do značné míry ovlivní další hraní.

Watch Dogs Legion nevyjde letos na podzim, jak se čekalo, ale až 6. března 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Watch Dogs Legion – trailer

Watch Dogs Legion – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na