GTA 5 zdarma shodilo celý Epic Games Store i servery Fortnite

Foto: GTA 5

Přestože je GTA 5 zřejmě nejprodávanější hrou všech dob, která se i sedm let po svém vydání drží na předních příčkách žebříčků prodejnosti na Steamu, stále ho podle všeho mnoho hráčů nemá a přitom by chtělo. To se jim teď plní díky akci obchodu Epic Games Store, který GTA V zpřístupnil po dobu jednoho týdne k bezplatnému stažení. Hra přitom v knihovně zůstane natrvalo, což je u podobného prodejního hitu velmi ojedinělé.

Na nápor zájemců o GTA 5 zdarma nebyly servery Epic Games Store podle všeho připravené. Kdo totiž chtěl začít stahovat už po 17:00 našeho času, kdy akce startovala, měl nejspíš smůlu. Stránky vyhazují různé chyby, případně se chovají velmi nestabilně. Nápor je tak silný, že dokonce na nějakou dobu vyřadil z provozu servery oblíbené online hry Fortnite.

Každopádně není třeba se bát, že byste o GTA V zdarma přišli. Epic Games Store slíbilo posílení kapacit a poptávka zároveň v příštích dnech opadne. Hru je možné stahovat až do 17:00 dne 21. května.

Tato akce na Epic Games Store nezůstala osamocená. Společnost zájem o svůj obchod využila ke spuštění velkých slev, kdy je možné řadu her, jako Control, The Outer Worlds nebo Red Dead Redemption 2 dostat za polovinu běžné ceny. K dispozici je také voucher na 10 EUR.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vojtěch Praha
Host
Vojtěch Praha

A tihle lidi chtějí předehnat valve a steam.. No tohle jim reputaci nepřidá